Nabídky nepotřebného a neupotřebitelného movitého majetku

Základní a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace nabízí k prodeji:

Majetek k prodeji - zájemci podají své nabídky na jednotlivé položky v termínu od 8. 3. 2024 do 8. 4. 2024 na sekretariát školy. Nejdéle do 12. 4. 2024 budou nabídky vyhodnoceny a majetek, o který byl projeven zájem, bude prodán zájemci, který nabídl nejvyšší cenu. Nabídka majetku >>ZDE<< Typ: PDF dokument, Velikost: 490.68 kB. Jedná se o majetek zastaralý, nefunkční, porouchaný, poškozený, s neekonomickou opravitelností.

Pokud o majetek projeví zájem zřizovatel, nebude tento prodán nebo zlikvidován, ale převeden zřizovateli ZŠMŠ Plesná, p. o.

Plesná 7. 3. 2024

Starší nabídky, v případě, že se žádný kupec do uvedených termínu nenašel, byl majetek zlikvidován předáním do sběrného dvora.

Základní a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace nabízí k prodeji:

Majetek k prodeji - zájemci podají své nabídky na jednotlivé položky v termínu od 9. 3. 2023 do 11. 4. 2023 na sekretariát školy. Nejdéle do 14. 4. 2023 budou nabídky vyhodnoceny a majetek, o který byl projeven zájem, bude prodán zájemci, který nabídl nejvyšší cenu. Nabídku majetku (3.67 MB). Jedná se o majetek zastaralý, nefunkční, porouchaný, poškozený, s neekonomickou opravitelností. 13. 3. 2023 ještě nabídka majetku doplněna (337.56 kB) o lednici s mrazákem (nefunkční - porucha, zastaralá).

Plesná 8. 3. 2023

Základní a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace nabízí k prodeji:

Majetek k prodeji - zájemci podají své nabídky na jednotlivé položky v termínu od 2. 5. 2022 do 2. 6. 2022 na sekretariát školy. Nejdéle do 6. 6. 2022 budou nabídky vyhodnoceny a majetek, o který byl projeven zájem, bude prodán zájemci, který nabídl nejvyšší cenu. Nabídku majetku. Jedná se o majetek zastaralý, nefunkční, porouchaný, poškozený, s neekonomickou opravitelností.

Plesná 29. 4. 2022

Základní a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace nabízí k prodeji:

Majetek k prodeji - zájemci podají své nabídky na jednotlivé položky v termínu od 14. 6. 2021 do 14. 7. 2021 na sekretariát školy. Nejdéle do 21. 7. budou nabídky vyhodnoceny a majetek, o který byl projeven zájem, bude prodán zájemci, který nabídl nejvyšší cenu. Nabídku majetku. Jedná se o majetek zastaralý, nefunkční, porouchaný, poškozený, s neekonomickou opravitelností.

Plesná 9. 6. 2021

Majetek k odprodeji - zájemci podají své nabídky na jednotlivé položky v termínu od 13. 10. 2020 do 2. 11. 2020 na sekretariát školy. 3. 11. 2020 budou nabídky vyhodnoceny a majetek, o který byl projeven zájem, bude prodán zájemci, který nabídl nejvyšší cenu. Nabídku majetku. Jedná se o PC, ledničku, chladničku, pračku, bezdrátovou myš, kalkulačku, flash disk a rychlovarné konvice - vše je nefunkční, porouchané, zastaralé.

Majetek k odprodeji - zájemci podají své nabídky na jednotlivé položky v termínu od 26.  5. 2020 do 9. 6. 2020 na sekretariát školy. 10. 6. 2020 budou nabídky vyhodnoceny a majetek, o který byl projeven zájem, bude prodán zájemci, který nabídl nejvyšší cenu. Nabídku majetku.

Konvektomat UNOX XV, pořizovací cena 268 875,-Kč, přijatý do účetní evidence 28. 8. 2007. Evidenční číslo 2/44. Stav - v roce 2018 byl v provozu školní jídelny nahrazen novým, nabízený inzerovaný konvektomat již vykazuje znaky výrazného opotřebení, technického i morálního zastarání, vyžadoval častý servis, jeho provoz byl již neekonomický. V době nahrazení novým byl ještě funkční.

Po předchozí domluvě nabízíme možnost si konvektomat prohlédnout.

Nabídky s kontaktními údaji a výší nabízené ceny podávejte písemně do 13. 9. 2019 na sekretariát ZŠMŠ Plesná, p.o., nabídky po tomto termínu již nebudou zařazeny do výběru.

Výběr vhodného zájemce

Rozhodujícími kritérii výběru jsou (v uvedeném pořadí):

1. výše nabídnuté ceny.

Výběr z nabídek proběhne 16. 9. 2019, v tento den bude zájemcům o koupi oznámen výsledek výběru. Organizace si vyhrazuje právo výběr zájemců bez udání důvodů ukončit i bez výběru konkrétního zájemce.

Svátek má Josef

• Mezinárodní den invalidů

Zítra má svátek Světlana

• Světový den frankofonie
  • Světový den divadla pro děti a mládež

Březen - za kamna vlezem.

Na svatého Josefa vyskočí beránek na vršek a poděkuje hospodáři.

slabý déšť, slabý severní vítr
vítrS, 4.17m/s