Setkání Ekoškol v Chebu

Setkání Ekoškol v Chebu 10.11.2015

Nejprve jsme se zúčastnili se zástupci Ekotýmu dalšího krajského setkání Ekoškol, které proběhlo 10. 11. 2015 tentokrát v Chebu na 6. ZŠ. Se všemi koordinátorkami jsme si vyměnily zkušenosti z naší práce v programu. Zúčastnila se ho i členka Sdružení Tereza Praha, které ho pro nás v ČR  zaštiťuje, a připravila pro nás mnoho nových informací a podnětů pro další práci.

Základem setkání byla jako vždy prohlídka školy, zahrady a seznámení s činností a členy domácího Ekotýmu. Poté se všichni návštěvníci rozešli po škole, kde v učebnách biologie, chemie, výtvarné výchovy a v tělocvičně plnili úkoly. Součástí bylo výborné občerstvení a skvělá obsluha. Na návštěvě se nám moc líbilo a těšíme se na další setkání, které bude na jaře v Mariánských Lázních.

Mgr. Alena Jelínková

Členky EkotýmuProhlídka areálu školy

Datum vložení: 27. 11. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 11. 2015 0:00
Autor: Mgr. Alena Jelínková

Svátek má Irena

• Mezinárodní den hlasu

Zítra má svátek Rudolf

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Mokrý duben pěkný ječmen dává.

dnes, úterý 16. 4. 2024
déšť se sněhem, mírný západní vítr
vítrZ, 7.83m/s
sněžení0.37mm