Setkání Ekoškol Karlovarského kraje

setkání ekoškolVe středu 6.5. 2015 vyrazila část našeho Ekotýmu na Setkání Ekoškol Karlovarského kraje na Základní školu J. A. Komenského do Karlových Varů. Jeli jsme tam autobusem a cestou jsme přibírali další a další Ekoškoly.  Připravili nám úžasný program. Nejprve nás seznámili se svou prací, potom jsme se rozeběhli po stanovištích, která byla umístěna v areálu celé školy. Vrcholem celého dopoledne bylo sázení. Každá škola si mohla vybrat keř, na vybraném místě ho zasadit a opatřit cedulkou se jménem své školy. Během programu i cesty jsme si vyměňovali zkušenosti z programu Ekoškola a žáci uzavírali nová přátelství. Všichni se těšíme na další setkání na podzim.

Mgr. Alena Jelínková

setkání Ekoškol1

Datum vložení: 15. 5. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2015 0:00

Svátek má Taťána

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

• Bílá sobota

Březnové slunce má krátké ruce.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.

dnes, pátek 29. 3. 2024
oblačno 17 °C 2 °C