Recyklace odpadů na škole

Recyklohraní

Naše škola se zapojila do školního recyklačního programu Recyklohraní. V rámci projektu je naše škola vybavena sběrnými nádobami na použité baterie a drobné elektrozařízení. Každý žák může do školy nosit nepotřebné drobné elektrospotřebiče ( mobil, kalkulačka, telefon, elektrohračky, MP3 ) baterie a akumulátory.

Za  nasbírané vysloužilé baterie a drobné elektrozařízení a splněné úkoly získá naše škola body, za něž žákům můžeme pořídit odměny.

Vážení rodiče,

i Vy se můžete do Recyklohraní zapojit. Máte-li doma vybité baterie či vysloužilé elektrospotřebiče, doneste je do školy  nebo do mateřské školy. Zajistíte tak jejich recyklaci a svým dětem pomůžete získat body na nákup odměn.

Datum vložení: 12. 10. 2009 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 10. 2009 0:00

Svátek má Taťána

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

• Bílá sobota

Jak prší v březnu, tak také v červnu.

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.

dnes, pátek 29. 3. 2024
oblačno 17 °C 2 °C