Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Menu pro změnu

gg              gg            gg

Menu pro změnu na naší škole

Naše škola se jako jedna z Ekoškol v republice v novém školním roce 2015-2016 zapojila do ověřování nového pilotního tématu Ekoškoly „Menu pro změnu“. Co to pro nás znamená? Hodně zajímavé práce pro náš Ekotým a nových informací pro celou školu, rodiče a město.

Zatím jsme provedli analýzu, která obnášela dotazník pro jídelnu, dotazník pro prodej ve školní družině. Hlavní část naší činnosti byla v rozdání, sběru a vyhodnocení dotazníků pro žáky a rodiče naší školy. Vytiskly jsme jich 220, sešlo se jich 115. Z jejich vyhodnocení nám vyšlo hlavní téma naší práce pro tento rok: seznámit naše spolužáky a spoluobčany s „Průmyslově zpracovanými potravinami a palmovým olejem“. Moc se na to těšíme a máme spoustu nápadů.

Ekotým ZŠ a MŠ Plesná

Datum vložení: 25. 11. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2015 0:00
Autor: Mgr. Alena Jelínková

Svátek má Kazimír

Zítra má svátek Miroslav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den jódu

Jak prší v březnu, tak také v červnu.

Svatá Adriana nedá spáti z rána.

dnes, úterý 5. 3. 2024
slabý déšť, slabý západní vítr
vítrZ, 4m/s
srážky2.38mm