Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Žáci ZŠMŠ Plesná navštívili Macbetha v Západočeském divadle v Chebu

Ve čtvrtek 30. května 2024 se žáci 8. a 9. ročníku Základní školy a mateřské školy Plesná zúčastnili divadelního představení Macbeth v Západočeském divadle v Chebu.

Tento kulturní zážitek, který přinesl žákům nejen zábavu, ale i obohacení v podobě hlubšího pochopení Shakespearovy tvorby, byl zajímavým momentem letošního školního roku.

Představení Macbeth, které je jednou z nejznámějších tragédií Williama Shakespeara, uchvátilo žáky svou dramatickou atmosférou a vynikajícími hereckými výkony. Mnozí žáci si odnesli nové poznatky a inspiraci, které jistě využijí v dalším studiu.

Rádi bychom poděkovali Západočeskému divadlu v Chebu za skvělé představení, které si žáci velmi užili. Také bychom rádi poděkovali Karlovarskému kraji za finanční dotaci, díky které byla zajištěna doprava zdarma.

Již nyní se těšíme na další skvělá divadelní představení, která v budoucnu navštívíme.

Ing. Radka Dyčková, Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 7. 6. 2024 14:50
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2024 14:51

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Mokrý červen kazí celý rok.

dnes, pondělí 17. 6. 2024
slabý déšť, slabý jihozápadní vítr
vítrJZ, 3.77m/s
srážky4.17mm