Žáci uklízeli město

Žáci školy a děti z mateřské školy se spolu se svými pedagogy zapojili do úklidu města. Škoda, že nevyšlo počasí ...

Letošní ročník celostátní akce Ukliďme Česko se nesl ve znamení velkých příprav a očekávání nepříznivého počasí. To se opravdu potvrdilo. Celá škola se sešla v 9.00 před školou a všichni si vyslechli poslední pokyny před akcí. Vybaveni pytli, rukavicemi a oblečením do nepohody se každá třída vydala na svou trasu vstříc odpadkům. Opět jich bylo dost. Snažili jsme se uklidit celý katastr města, ale akci po dvou hodinách postupně ukončil silný vytrvalý déšť, který nás donutil k ústupu do školy.

Ale stejně se podařilo sesbírat asi 700kg různého odpadu a k tomu 12 pneumatik. Některá velmi odpadem zanesená místa budou uklizena při jiných příležitostech. Je jen škoda, že jiná v pátek uklizená místa byla už v pondělí opět plná různého nepořádku. Škoda. Opravdu chceme mít všude kamery a hlídat, kdo tu plechovku odhodil?

Mgr. Alena Jelínková

Datum vložení: 17. 4. 2023 15:54
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2023 16:13

Svátek má Rostislav

Zítra má svátek Marcela

• Mezinárodní den svobody tisku

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.

déšť se sněhem, mírný jihozápadní vítr
sněžení7.21mm