Menu

Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Základní škola a mateřská škola Plesná
ZŠMŠ Plesná, p.o.

Turnaj v minifotbalu pro žáky 6.–7. tříd

Turnaj v minifotbalu pro žáky 6.–7. tříd

Dne 6. května 2024 se vybraní žáci ze 6. a 7. třídy zúčastnili turnaje v minifotbalu, který se konal na umělé trávě fotbalového stadionu ve Františkových Lázních.

V duchu sportovního soutěžení a fair play se utkali s konkurencí ze škol Františkovy Lázně, Skalné a Lubů.

Náš tým si zaslouží velké uznání – se ziskem 6 bodů se sice umístil na 2. místě, ale dlouhou dobu bojoval o vítězství. V rozhodujícím zápase proti Františkovým Lázním, ve kterém stačila našim žákům k postupu alespoň remíza, prokázali naši hráči obrovskou odhodlanost a bojovnost. I když viděli diváci řadu šancí, dlouhou dobu bylo skóre 0:0. Dvě vteřiny před koncem zahrál náš hráč ve vlastním pokutovém území rukou, takže následovala penalta. Tu hráč Františkových Lázní proměnil, což znamenalo pro soupeře vítězství v zápase, turnaji a také postup do okresního kola. Na 3. místě se umístila ZŠ Skalná se 3 body a na 4. místě s nulovým bodovým ziskem ZŠ Luby.

Tímto bych rád vyjádřil hrdost na naše žáky za jejich skvělou reprezentaci a odhodlanost na hřišti. Zároveň gratuluji vítězům, kterým přeji hodně štěstí v okresním kole, a děkuji všem žákům, kteří reprezentovali své školy.

Mgr. Lukáš Svoboda

 

Datum vložení: 10. 5. 2024 11:00
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2024 11:01
Autor: Správce Webu

Svátek

Svátek má Vladimír

Zítra má svátek Jana

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Evropský den národních parků

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Bujný květ - plný úl.

Pranostika na akt. den

Májová voda vypije víno.

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 23. 5. 2024
slabý déšť 17 °C 10 °C
slabý déšť, slabý západní vítr
vítrZ, 3.76m/s
tlak1014hPa
vlhkost68%
srážky0.75mm

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie


nahoru