Školní výlet 3. A a 8. A

1Dne 21. 6. 2021 se třetí a osmá třída zúčastnily školního výletu na raftech. Ráno jsme se sešli před školou, kde jsme se všichni otestovali a vyrazili jsme do Chebu. Na nádraží jsme nastoupili do vlaku a odjeli do Kynšperku nad Ohří. Dorazili jsme do půjčovny, kde jsme si vyzvedli rafty, pádla a vesty. Zde jsme se rozdělili do skupin a nalodili se. Po dvouhodinové cestě po řece Ohři jsme úspěšně dopádlovali do Šabiny. Poté jsme se vydali na dvoukilometrovou cestu do restaurace U Šabalků, kde si děti zakoupily občerstvení. Zde jsme strávili příjemné letní odpoledne. K večeru jsme se všichni zdárně vrátili zpět2 do Plesné „ve stejném počtu“ jako ráno.

Datum vložení: 7. 7. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 7. 2021 0:00

Svátek má Irena

• Mezinárodní den hlasu

Zítra má svátek Rudolf

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Mokrý duben pěkný ječmen dává.

dnes, úterý 16. 4. 2024
déšť se sněhem, mírný západní vítr
vítrZ, 7.83m/s
sněžení0.37mm