Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Říjen ve školní družině

CO se dělo v říjnu ve školní družině?

V podzimním měsíci říjnu jsme obdivovali měnící se přírodu, tvořili obrázky z krásně zbarvených opadaných listů, malovali draky, barevné lampiony a namalovali spoustu podzimních obrázků.

Jeden den jsme si připomněli Den úsměvu, což bylo důležité pro šíření radosti a pozitivní energie mezi dětmi. Nezapomněli jsme ani na Den stromů. První oddělení si užilo skvělé jablíčkové odpoledne, kde měli možnost ochutnat domácí přesnídávku a jiné dobroty z jablek.

Počasí nám naštěstí přálo, a tak jsme spoustu času trávili venku. Žáci si užívali čerstvého vzduchu a her na našem hřišti. Na konci měsíce jsme si užili nezapomenutelnou Halloweenskou  párty. Celé odpoledne bylo plné zábavy, kostýmů a sladkostí. Celkově byl říjen plný tvořivosti, radosti a společných zážitků. Těšíme se na to, co nám přinese následující měsíc.

Helena Salvová

Datum vložení: 1. 11. 2023 14:58
Datum poslední aktualizace: 1. 11. 2023 15:02

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Mokrý červen kazí celý rok.

dnes, pondělí 17. 6. 2024
slabý déšť, slabý jihozápadní vítr
vítrJZ, 3.77m/s
srážky4.17mm