Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Postup v turnaji v minikopané McDonald´s Cup

Dne 7. 5. 2024 se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili okrskového kola turnaje v minikopané McDonald´s Cup, ve kterém se utkali s žáky ze základních škol Františkovy Lázně a Skalné.

Tento turnaj je určen žákům 1. stupně, kteří jsou rozděleni do dvou kategorií – kategorie A pro žáky 1.–3. tříd a kategorie B pro žáky 4.–5. tříd.

V mladší kategorii vyhráli žáci Františkových Lázní, kteří na hřišti ukázali svůj talent a získali 6 bodů. Naše škola bojovala statečně a umístila se na třetím místě se ziskem 1 bodu, stejně jako tým ze Skalné.

Ve starší kategorii však naši odvážní fotbalisté zazářili a odnesli si prvenství! S plným bodovým ziskem vybojovali postup do dalšího kola, které se bude konat dne 15. 5. 2024 v Mariánských Lázních. Skalná obsadila se ziskem 3 bodů druhé místo. Františkovy Lázně tentokrát nezískaly žádný bod a skončily třetí.

Tento turnaj však nebyl jen o výsledcích, ale i o duchu soutěže, vášni a odhodlání, které všichni žáci prokázali. Hráli ve vydatném dešti, ale jejich vášeň a touha po vítězství neznala hranic.

Chtěli bychom tímto vyjádřit velkou vděčnost a obdiv všem žákům za jejich skvělou reprezentaci a statečnost na hřišti. Všem zároveň gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme hodně úspěchů do okresního kola, které se blíží.

Mgr. Eliška Charvátová, Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 10. 5. 2024 11:07
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2024 11:09

Svátek má Vladimír

Zítra má svátek Jana

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Evropský den národních parků

Mokrý máj - v stodole ráj.

Májová voda vypije víno.

dnes, čtvrtek 23. 5. 2024
slabý déšť, slabý západní vítr
vítrZ, 3.76m/s