Menu

Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Základní škola a mateřská škola Plesná
ZŠMŠ Plesná, p.o.

Okresní kolo turnaje v minifotbalu: Naši žáci tentokrát neuspěli

Okresní kolo turnaje v minifotbalu: Naši žáci tentokrát neuspěli

Dne 16. května 2024 se vybraní žáci 6. a 7. ročníku Základní školy a mateřské školy Plesná zúčastnili okresního kola turnaje v minifotbalu.

Turnaj se konal na umělé trávě fotbalového stadionu v Mariánských Lázních a zúčastnili se ho také žáci Základní školy Františkovy Lázně, Gymnázia Cheb a Základní školy JIH Mariánské Lázně.

Turnaj byl velmi napínavý a nabitý emocemi. S přehledem ho ovládli žáci Základní školy Františkovy Lázně, kteří získali 9 bodů a postoupili do dalšího kola. Na druhém místě se umístilo Gymnázium Cheb se 6 body, čímž si rovněž zajistilo postup. Třetí místo obsadila Základní škola JIH Mariánské Lázně se 3 body.

Naši žáci tentokrát neuspěli a obsadili čtvrté místo bez jediného bodu. Průběh zápasů poznamenalo nevhodné chování některých našich hráčů, kteří neunesli prohru a z průběhu zápasů si dělali srandu. To mělo negativní dopad nejen na hru samotnou, ale také na dojem, který zanechali na své spoluhráče, kteří byli odhodlaní dát do zápasů všechny své síly a turnaj vyhrát.

Přestože výsledek nebyl podle našich představ, je důležité se z tohoto turnaje poučit a zaměřit se na zlepšení nejen herních dovedností, ale i sportovního chování. Věříme, že naši žáci příště předvedou lepší výkon a ukáží, že umí hrát s respektem ke svým soupeřům i spoluhráčům.

Mgr. Eliška Charvátová, Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 24. 5. 2024 10:39
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2024 10:41
Autor: Správce Webu

Základní škola

Překlad (translations)

Svátek

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Pranostika na akt. den

Mokrý červen kazí celý rok.

Aktuální počasí

dnes, pondělí 17. 6. 2024
slabý déšť 21 °C 10 °C
slabý déšť, slabý jihozápadní vítr
vítrJZ, 3.77m/s
tlak1015hPa
vlhkost58%
srážky4.17mm

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie


nahoru