Menu

Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Základní škola a mateřská škola Plesná
ZŠMŠ Plesná, p.o.

Druzí v okrskovém kole v sálové kopané

Druzí v okrskovém kole v sálové kopané

Družstvo chlapců ze 7. až 9. třídy se zúčastnilo turnaje ve Františkových Lázních

V pátek 3. listopadu 2023 se ve sportovní hale ZŠ Františkovy Lázně odehrálo okrskové kolo v sálové kopané pro žáky 2. stupně základních škol. Tento sportovní den byl plný vzrušení, vášně a soutěživosti a žáci se na něm snažili dosáhnout co nejlepších výsledků.

Turnaj byl hrán systémem každý s každým dvoukolově s hrací dobou 10 minut a zúčastnili se ho žáci ZŠ Františkovy Lázně, ZŠ Luby, ZŠ Skalná a ZŠMŠ Plesná. Každá z těchto škol bojovala o prestižní první místo. ZŠ Františkovy Lázně se nakonec ukázala být týmem, který dokázal vyhrát všechny zápasy a jednoznačně v turnaji s celkovými 18 body zvítězit. Na druhém místě se umístila naše ZŠMŠ Plesná s celkovými 10 body, což je také výborný výkon. ZŠ Luby obsadila třetí místo s 5 body a ZŠ Skalná byla čtvrtá s 1 bodem. Žákům z Františkových Lázní velmi gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Tento turnaj je vynikající příležitostí pro žáky prokázat své dovednosti a vášeň pro kopanou. Zároveň byl skvělou příležitostí pro vzájemné setkání škol a posílení týmového ducha. Chtěl bych tímto poděkovat všem žákům našeho týmu za vzornou reprezentaci školy.

Všichni se těšíme na další sportovní události a soutěže, které nás čekají v budoucnu. Již 19. prosince 2023 nás všechny čeká turnaj v sálové kopané O pohár starosty města Plesná, na kterém budou naši žáci obhajovat titul z loňského ročníku. Toto setkání bude další sportovní událostí, která nás všechny spojí. Důvěřuji našim žákům a věřím, že dokáží reprezentovat naši školu a obec s hrdostí.

Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 8. 11. 2023 9:12
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2023 9:14
Autor: Správce Webu

Základní škola

Překlad (translations)

Svátek

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Pranostika na akt. den

Mokrý červen kazí celý rok.

Aktuální počasí

dnes, pondělí 17. 6. 2024
slabý déšť 21 °C 10 °C
slabý déšť, slabý jihozápadní vítr
vítrJZ, 3.77m/s
tlak1015hPa
vlhkost58%
srážky4.17mm

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie


nahoru