-
Coca Cola cup - krajské finále
Dne 18.4.2017 se fotbalový tým základní školy zúčastnil krajského kola ve fotbale, který pořádá firma Coca Cola. V Sokolově se sešly čtyři nejlepší týmy z kraje, které si vybojovaly postup v předchozích kolech soutěže.
Přesto, že jsme na tomto turnaji obsadili čtvrté místo, nemůžeme toto považovat za neúspěch, ale právě naopak. V krajském finále proti nám nastoupily vítězné týmy z okresu Sokolov, který reprezentovaly dvě základní školy, jedna ze škol je fotbalovou akademií Baníku Sokolov a její žáci hrají nejvyšší českou soutěž, fotbalovou ligu. Rovněž v druhém sokolovském týmu hráli chlapci, kteří ve fotbalové akademii trénují a za tým Baníku Sokolov hrají.
Vítězným týmem se nakonec stalo mužstvo ze Základní školy Ostrov. Tento tým tvoří žáci, kteří pravidelně hrají v karlovarském přeboru a pohybují se na jeho špici. Chlapci z tohoto týmu předváděli nejlepší hru a zaslouženě postoupili do dalšího kola.
Naši chlapci se mohli přesvědčit o tom, že jejich fotbalové umění je potřebné dále rozvíjet a budou muset v tréninku přidat, aby se mohli těmto vyspělým týmům vyrovnat. Čeká je zřejmě nelehký úkol, protože žáci ze Sokolova a Ostrova jsou trénovaní profesionálními trenéry a jejich tréninky jsou na vysoké úrovni.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 1 |
Svátek má Ljuba
Zítra má svátek Miloslava
| vítr | Z, 6.53 | m/s |
| tlak | 998 | hPa |
| vlhkost | 97 | % |
| sněžení | 9.88 | mm |