Čertovský rej

Skvělé masky a zážitky pro ostatní si připravili naši osmáci.

Čertovský rej

Žáci osmé třídy si připravili pro první stupeň a mateřskou školku malé rozptýlení v předvánoční době. V pondělí 5. prosince se konal Čertovský rej.

Děti se ne tento den těšily, zlobivé se i trochu bály, neboť je čekala cesta do pekla. Na pomoc jim přispěchali andělé, kteří přesvědčili Lucifera, aby jim dal ještě šanci. Zlobivé musely slíbit, že se do příštího roku polepší. Některé děti se rozplakaly, jiné dělaly hrdiny i přesto že věděly, že to jsou pouze osmáci. Na rozptýlení si osmáci připravili hry a nezapomnělo se ani na tancování.

R. Dyčková

Datum vložení: 22. 12. 2022 12:51
Datum poslední aktualizace: 22. 12. 2022 12:52

Svátek má Taťána

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

• Bílá sobota

Březen - za kamna vlezem.

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.

dnes, pátek 29. 3. 2024
oblačno 17 °C 2 °C