Menu

Původní telefonní číslo 354  596 587 již není (a nebude) funkční, využívejte druhý kontaktní telefon - 736 481 607.

Základní škola a mateřská škola Plesná
ZŠMŠ Plesná, p.o.

Atletický trojboj ve Františkových Lázních: Žáci si poradili i s nepříznivým počasím

Atletický trojboj ve Františkových Lázních: Žáci si poradili i s nepříznivým počasím

Ve čtvrtek 30.5.2024 se ve Františkových Lázních uskutečnilo okresní kolo atletického trojboje, kterého se zúčastnili vybraní žáci 1. stupně ZŠMŠ Plesná.

I přes nepříznivé počasí, které provázelo celé dopoledne, se soutěžícím podařilo zvládnout všechny disciplíny. Organizátoři závodu museli kvůli nepřetržitému dešti čelit výzvám, ale díky dobře promyšlené organizaci se podařilo zajistit, aby závod proběhl hladce. Každá škola se postupně střídala na jednotlivých disciplínách: běh na 50 m, hod míčkem a skok do dálky. Po dokončení všech třech disciplín se žáci přesunuli do šaten, aby se schovali před deštěm. Musím říct, že i přes tuto náročnost se celé dopoledne neslo ve znamení sportovního nadšení.

Nejlépe si vedly školy z Chebu, které si svými výkony vybojovaly postup do krajského kola. Mnozí žáci překonali v disciplínách sami sebe a i přesto nedosahovali na výsledky druhých. Naši žáci nebyli úplně nejlepší, ale dosáhli velmi solidních výsledků. Mladší žáci se umístili na 7. místě a starší žáci obsadili 6. místo. Pro nás bylo ale hlavní zúčastnit se a využít tuto akci jako příležitost nejen k sportovnímu vyžití, ale také k poznání nových přátel.

Tento den byl pro žáky velkým přínosem a inspirací. Ukázal, že i v nepříznivých podmínkách se dá soutěžit s odhodláním a radostí.

Mgr. Eliška Charvátová

Datum vložení: 3. 6. 2024 15:03
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2024 15:07
Autor: Správce Webu

Základní škola

Překlad (translations)

Svátek

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Červen studený - sedlák krčí rameny.

Pranostika na akt. den

Mokrý červen kazí celý rok.

Aktuální počasí

dnes, pondělí 17. 6. 2024
slabý déšť 21 °C 10 °C
slabý déšť, slabý jihozápadní vítr
vítrJZ, 3.77m/s
tlak1015hPa
vlhkost58%
srážky4.17mm

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie


nahoru