Úspěch žákyň 7. ročníku v Poháru rozhlasu v atletice

Pohár rozhlasu v atletice

NástupVe čtvrtek 5.5.2016 jsme se zúčastnili okrskového kola v atletice družstev, který je již dlouhé roky znám pod názvem Pohár rozhlasu v atletice. Okrskové kolo se uskutečnilo na tartanovém oválu za školou v Lubech.

vrh koulíZa pěkného počasí žáci soutěžili v bězích, skocích do dálky a výšky a v hodech míčkem nebo vrhu koulí.

Radost z úspěchuVelice úspěšné nakonec byly žákyně 7. třídy ve složení Adéla Paluková, Anna Voříšková, Ivana Maurerová, Tereza Klírová a Adéla Dinnnebierová. Tomuto družstvu se podařilo zvítězit v tomto kole a postoupit do finále okresního kola, které se uskuteční dne 12.5.2016 na stadionu v Mariánských Lázních. Zde se utkáme s nejlepšími družstvy z okresu Cheb. Děvčata je nutné pochválit i za to, že dokázala zvítězit i ve skoku vysokém, přestože jsou podmínky pro trénink na tuto disciplínu v naší škole prakticky nevyhovující. Věříme, že se v okresním finále vyrovnáme i družstvům z velkých škol v Chebu, Mariánských Lázní a Aše a budeme bojovat o přední umístění.

Ivan Rambousek

6. 5. 2016 Zobrazit méně