3. 11. 2022 Okrskové kolo v sálové kopané

Ve čtvrtek 3. 11. 2022 jsme se zúčastnili okrskového kola v sálové kopané pro žáky 6. – 9. ročníků, které pořádala Základní škola Františkovy Lázně.

Okrskové kolo v sálové kopané

Ve čtvrtek 3. 11. 2022 jsme se zúčastnili okrskového kola v sálové kopané pro žáky 6. – 9. ročníků. Pořadatelem byla Základní škola Františkovy Lázně. Do turnaje se zapojili žáci naší školy, pořádající školy a ZŠ v Lubech a Skalné. Na naše hráče čekal složitý úkol, jelikož do okresního kola postupoval pouze vítěz.

Turnaj byl hrán systémem každý s každým dvoukolově s hrací dobou 10 minut. Viděli jsme velmi vyrovnaná a bojovná utkání. V polovině turnaje jsme se drželi na nadějném prvním místě s prozatímním ziskem 6 bodů. V odvetných zápasech už ale našemu týmu bohužel došly síly.

Konečné výsledky byly následující – na 4. místě skončila ZŠ Skalná s 5 body, 3. místo obsadili naši žáci se 7 body, 2. místo obsadila ZŠ Františkovy Lázně s 9 body a vítězem se stala ZŠ Luby se ziskem 11 bodů, čímž postoupila do okresního kola. Žákům z Lubů velmi gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Rád bych poděkoval všem našim hráčům za výborné nasazení v zápasech. Vyzdvihnout bych chtěl zejména výkony třech hráčů – Patrika Ludvíka Morongy z 8. ročníku za skvělé zákroky v bráně, Alexandra Vaňátka z 9. ročníku, který vstřelil 4 branky, a Matěje Šiváka ze 7. ročníku za vstřelené 3 branky. Navíc se oba podíleli mnoha asistencemi na brankách spoluhráčů.

Doufám, že stejně bojovná budou utkání na turnaji, který budeme pořádat 6. 12. v naší tělocvičně, na kterém budeme chtít soupeře z turnaje ve Františkových Lázních porazit a ponechat vítězný pohár „doma“.

Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 18. 11. 2022 9:44
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2022 9:46

Svátek má Oto

• Světový den duševního vlastnictví
  • Mezinárodní den vzpomínky na Černobyl

Zítra má svátek Jaroslav

• Světový den grafiky

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.

slabý déšť, slabý jihozápadní vítr