Školní výlety 9. A

Výlet 9. A

1Letos měli vycházející žáci dva sportovně-rekreační výlety. Na první jsme se vydali na kolech. Cílem bylo koupaliště v německém Bad Brambachu. Cesta tam byla trochu náročná, neboť se celou dobu jede do kopce, nicméně počasí bylo krásné a my jsme se díky pomalému tempu aspoň mohli kochat okolní přírodou. Na odpočívadlech jsme navíc vždy na sebe počkali, občerstvili se a trochu si odpočinuli. Na koupaliště jsme přijeli kolem 10. hodiny a odjížděli jsme kolem 16 hodin. 2Až do 14 hodin jsme měli celý bazén jen pro sebe, takže jsme si ho naplno vychutnávali. Žáci si zejména užívali skoky z můstku, na souši jsme pak hráli kuželky a plážový volejbal. Navíc díky ochotě rodičů jedné žákyně jsme se ani nemuseli starat o jídlo, neboť nám ho zajistili oni, za což jim velice děkujeme. Okolo 16. hodiny jsme se celí unavení a od sluníčka spálení vydali zpět do Plesné, kde jsme se rozloučili.

Druhý výlet byl opět rekreačně-sportovní. Tentokrát jsme se pěšky vydali do lesa k Šneckému rybníku, kde jsme si opekli buřty a odvážlivci se vykoupali.

Mgr. Hana Hiřmanová

Datum vložení: 7. 7. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 7. 2021 0:00

Svátek má Stanislav

• Den vítězství
  • Květinový den
  • Mezinárodní den Červeného kříže

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Na svatého Stanislava mají brambory svátek.

dnes, úterý 7. 5. 2024
slabý déšť, slabý západní vítr
vítrZ, 4.84m/s