Druháčci v Ježíškově dílně

Žáci 2. ročníku se podívali do Chebu na vánoční trhy a vyzkoušeli svou šikovnost

V letošním adventním čase jsme mohli po dvou letech znovu využít nabídku oblíbeného vánočního tvoření v Ježíškově dílně při konání chebských vánočních trhů na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.

Přišli jsme si vyrobit originální vánoční dekoraci a užít si báječnou vánoční atmosféru. Z nabídky pro letošní tvoření jsme  vybrali „Andílka“ z drátu a korálků. Všichni pilně navlékali a dychtivě se snažili o co nejlepší výsledek. A opravdu, andílci se všem náramně povedli a jistě příjemně potěší ty nejbližší.

V této dílně se koná po celou dobu Jarmark rukodělných výrobků, a tak jsme toho využili k zakoupení drobných vánočních dárečků.

Pak už jsme se všichni těšili  na návštěvu vánočních trhů na chebském náměstí. Pohltila nás vánoční atmosféra znějících koled, vůně trdelníků a neodolali jsme ani ochutnávce bramboráčků.

Všichni jsme si to náramně užili a v pořádku jsme dorazili domů.

Mgr. Horčičková Anna, třídní učitelka 2.A

Datum vložení: 8. 12. 2022 16:07
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2022 16:11

Svátek má Alexej

• Světový den astmatu a alergie
  • Den Slunce
  • Světový den svobody tisku

Zítra má svátek Květoslav

• Den hasičů

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Svatý Kříž, ovčí střiž.

dnes, pátek 3. 5. 2024