Setkání Ekoškol

Setkání Ekoškol Karlovarského kraje.

Pravidelně dvakrát ročně se Ekoškoly z Karlovarska scházejí na některé z nich, aby si předaly zkušenosti z vedení programu Ekoškola.

Tentokrát jsme všechny vyrazily autobusem, který nám pravidelně platí Karlovarský kraj, do Sokolova na ZŠ Běžecká. Bylo nás tam jako much. Do programu se totiž v kraji přihlásily další dvě školy a prostory běžné třídy nám tak přestávají stačit. Už je nás 11.

V Sokolově jsme naše setkání před lety začínali, teď jsme se tam vrátili a byli překvapeni krásnou a smysluplnou výzdobou na podlahách, novým questem po složité školní budově a výborným občerstvením.

Po krušných začátcích se z našich setkání stala úžasná tradice, na kterou se těšíme, jak koordinátorky, tak žáci. Potřebujeme si sdělit, co nového jsme vymysleli na našich školách a vyslechnout, co úžasného dokázali ostatní.

Mgr. Alena Jelínková

Datum vložení: 18. 6. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 6. 2019 0:00

Svátek má Květoslav

• Den hasičů

Zítra má svátek Klaudie

• Květnové povstání českého lidu
  • Mezinárodní den porodních asistentek
  • Den Evropy
  • Den boje za rovná práva handicapovaných

Mokrý máj - v stodole ráj.

Je-li o dni svatého Floriána veliký vítr, jest toho roku mnoho ohňů.

dnes, sobota 4. 5. 2024
déšť 15 °C 8 °C