Třeťáci v Zajíčkově dílně

Letos jsme navštívili velikonoční Zajíčkovu dílnu v Chebu dvakrát. Přišli jsme si vyrobit originální velikonoční překvapení a užít si báječnou atmosféru.

7.  3. si v dílničce první skupina ozdobila jarní květináček a po té do něj zasadila rostlinku – rýmovník nebo zelenec. Úplně takhle jednoduché to nebylo, práce bylo opravdu hodně, ale výsledek stál za to. Vznikaly totiž krásné ozdobné květináčky . No.. podívejte se sami v naší fotogalerii.

Z nabídky pro velikonoční  tvoření si 14. 3. druhá skupina  vybrala „polštářek od Zajíčka“. Všichni pilně polštářky plnili, zvládli jednoduché šití a dychtivě se snažili o co nejlepší výsledek. Někteří si dokonce poprvé mohli vyzkoušet práci s klasickou jehlou a nití. A opravdu, polštářky se všem náramně povedly a jistě příjemně potěší třeba ty nejbližší.

V této dílně se koná po celou dobu Jarmark rukodělných výrobků, a tak jsme toho využili k zakoupení drobných  dárečků.

Všichni  si to náramně užili a v pořádku jsme dorazili domů.

Mgr. Horčičková Anna, třídní učitelka

Datum vložení: 18. 3. 2024 9:26
Datum poslední aktualizace: 18. 3. 2024 9:29

Svátek má Žofie

• Mezinarodní den rodin
  • Světový den proti mozkové mrtvici

Zítra má svátek Přemysl

Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.

Svatá Žofie políčka často zalije.

dnes, středa 15. 5. 2024
déšť 14 °C 10 °C