Žákyně 8. třídy si zajistila účast na celostátní soutěži

Žákyně 8. třídy si zajistila účast  na celostátní soutěži

Julie Kulčárová ZAZÁŘILA na krajském kole soutěže Dětská scéna 2024 a postupuje na celostátní přehlídku!

Ve středu 17. dubna 2024 se zúčastnila naše vynikající žákyně Julie Kulčárová z 8. A krajského kola soutěže Dětská scéna 2024 v Aši, kde se utkala s dalšími talentovanými dětskými recitátory z celého kraje.

S velkou radostí oznamujeme, že Julie se v této prestižní soutěži umístila na skvělém 2. místě! Její úžasný výkon a přirozený projev si zaslouží obdiv a uznání. Julie excelovala v recitaci náročného textu, a dokázala tak potvrdit svůj talent a nadání.

Toto fantastické umístění jí zaručuje postup na celostátní přehlídku, která se bude konat od 7. do 13. června ve Svitavách. Jsme velmi hrdí, že Julie bude naši školu reprezentovat i na této úrovni soutěže. Věříme, že bude pokračovat ve svém úspěchu a že svým talentem opět okouzlí porotu i diváky.

Přejeme Julii hodně štěstí a úspěchů na celostátní soutěži. Jsme si jisti, že si svým uměním a nadáním získá další obdivovatele a že se stane vzorem pro další talentované žáky naší školy.

Mgr. Eliška Charvátová, Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 19. 4. 2024 10:55
Datum poslední aktualizace: 19. 4. 2024 11:00

Svátek má Klaudie

• Květnové povstání českého lidu
  • Mezinárodní den porodních asistentek
  • Den Evropy
  • Den boje za rovná práva handicapovaných

Zítra má svátek Radoslav

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Mnoho chroustů v máji - dobrý rok.

dnes, neděle 5. 5. 2024
zataženo 15 °C 7 °C