Turnaj v minifotbalu

Dne 16. dubna 2024 se žáci Základní školy a mateřské školy Plesná vydali do Františkových Lázní, aby reprezentovali svou školu v minifotbalu.

Turnaj byl určen pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol a konal se na umělé trávě fotbalového stadionu za velmi chladných podmínek, avšak to odhodlání účast níků nijak neoslabilo.

Do bojů se zapojily týmy ze škol Františkových Lázní, Skalné, Plesné a Lubů. Naši hráči se statečně postavili proti silné konkurenci a hráli systémem každý s každým po dobu 15 minut.

Největší úspěch si připsali žáci ZŠ Františkovy Lázně, kteří porazili všechny své soupeře, čímž se s celkovým ziskem devíti bodů stali jednoznačnými vítězi turnaje a zajistili si postup do okresního kola. Na druhém místě se umístili žáci ZŠ Skalná se ziskem čtyř bodů. Pouze o horší skóre, tedy taktéž se ziskem čtyř bodů, se na třetím místě umístili žáci naší ZŠMŠ Plesná. Na čtvrtém místě se s nulovým bodovým ziskem umístili žáci ZŠ Luby.

Gratulujeme vítězům, kterým přejeme hodně štěstí v okresním kole, a děkujeme všem žákům, kteří reprezentovali své školy s takovým elánem. Tento turnaj byl skvělou příležitostí pro naše žáky prozkoumat svůj sportovní potenciál a budovat přátelství s žáky ostatních škol.

Mgr. Lukáš Svoboda

Datum vložení: 18. 4. 2024 8:12
Datum poslední aktualizace: 18. 4. 2024 15:18

Svátek má Klaudie

• Květnové povstání českého lidu
  • Mezinárodní den porodních asistentek
  • Den Evropy
  • Den boje za rovná práva handicapovaných

Zítra má svátek Radoslav

Bujný květ - plný úl.

Mnoho chroustů v máji - dobrý rok.

dnes, neděle 5. 5. 2024
zataženo 15 °C 7 °C