Vánoční besídka 4. A

1V pátek 22. prosince jsme měli den plný her. První hodinu jsme zpívali vánoční koledy a některé děti hrály koledy na hudební nástroje. Někteří dali dárky svým kamarádům. Další hodiny jsme vyráběli přáníčka a hráli spoustu her. Všem se nám tento den moc líbil.

2Martin Čapanda, žák 4.A

Školní besídka byla moc pěkná a zábavná. Celá třída se bavila a moc se nám to líbilo. První hodinu jsme měli koncert od spolužáků, kteří hrají na nástroje, flétnu a trumpetu. To bylo moc pěkné. Druhou hodinu jsme si se spolužáky rozdávali mezi sebou dárky. Já jsem dostal plyšáka a čokoládu. Měl sem z toho radost. Pak jsme vyráběli přáníčka a zahráli si hru Na jména a hru Abeceda. Celá naše besídka se mi moc líbila.

Matyáš Štefaňák, žák 4.A

V pátek 22.12. 2017 před vánočníma prázdninami jsme si se třídou a s paní učitelkou udělali besídku. Hráli jsme hry, vyráběli přáníčka, zpívali písničky, tancovali a rozdávali jsme si dárky. Moc jsme si to užili.

Karolína Němcová, žákyně 4.A

3V pátek to bylo hezký. Spolužáci zahráli na nástroje a potom jsme si rozdali dárky. Pak jsme hráli hry a poslouchali Ewu Farnou – píseň Vánoce na míru. Nejvíc mě potěšil dárek od Karolínky, protože mi dala kasičku ve tvaru prasátka.

Natálie Uhlíková, žákyně 4.A

Dne 22.12. 2017 si 4.A udělala besídku. Když se celá třída sešla, tak jsme museli poskládat lavice, protože je v naší třídě málo místa a nemohli bychom hrát hry. Když jsme lavice poskládali, zapálili jsme prskavky. Ve třídě jsme měli krásně ozdobený stromeček a dávali jsme si pod něj dárky. Já jsem pod stromeček dala několik dárků mým kamarádkám. Např. Klaudii jsem dala knihu a malovátka. Každý dostal nějaký dárek. Potom jsme si vyrobili přáníčko, velkého kapra. Já jsem kaprovi dodělala šupiny a vybarvila ho zelenou barvou. Když jsme měli kapra hotového, tak jsme si sedli na svá místa a paní učitelka nám popřála hezké prázdniny, veselé vánoce a všechno nejlepší do nového roku. Potom jsme si mohli malovat, vyrábět různé věci, hrát hry. Užili jsme si při tom hodně zábavy. Po nějaké době jsme si šli rozbalovat dárky. Já jsem dostala prstýnek od paní učitelky. Všem se dárky líbily, ale mně bylo docela líto, že mi kamarádky nic nedaly. Na konec jsme si zahráli legrační hru a zatancovali na různé písničky.

Natálie Hlípalová, žákyně 4.A

4. 1. 2018 Zobrazit méně